Kilka słów o Słoiku

Słoik jest restauracją inspirowaną tradycyjnymi, polskimi smakami w nowoczesnym wydaniu. Nazwa nawiązuje do domowej kuchni, domowych przetworów oraz do wszystkich produktów, które do weków można schować. Gotujemy na bazie naturalnych, zdrowych i świeżych produktów. Większość naszych dań podawana jest właśnie w słoikach. Znajdziecie u nas szeroki wybór przekąsek zimnych i ciepłych, tradycyjne pierogi, zupy oraz dania główne i sałaty. Od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00 – 16:00, serwujemy specjalne zestawy lunchowe w cenie 19,90 zł.

W barze serwujemy soki naturalne, piwa regionalne, cydr i prosecco z beczki oraz duży asortyment win i alkoholi. Możecie spróbować także shotów w małych słoiczkach oraz naszych autorskich koktajli na bazie owoców i domowych marmolad. Codziennie mamy dla Was nowe, atrakcyjne promocje.

Dysponujemy dwoma piętrami sali restauracyjnej oraz tarasem oraz wydzieloną salą piwniczną, w której organizować można imprezy firmowe lub spotkania prywatne w intymnej atmosferze.

Zapraszamy do Słoika