Ankieta satysfakcji

Drodzy Goście, istniejemy dzięki Wam i dla Was, dlatego tak ważne są dla nas szczere opinie i spostrzeżenia! Jeśli po wizycie w SŁOIKU chcecie podzielić się nimi zachęcamy do wypełnienia ankiety poziomu satysfakcji! 

*pola oznaczone gwiazdkami są obowiązkowe. Pozostawione w niniejszej ankiecie dane osobowe będą przetwarzane przez firmę "Śródmiejska sp. z o.o. ul. Marszałkowska 66 00-545 Warszawa" tylko i wyłącznie do celów statystycznych i marketingowych "RESTAURACJI SŁOIK".

Dane osoby wypełniającej ANKIETĘ.

Imię i nazwisko/Firma*

Płeć*

Ulica

Miejscowość*

Kod pocztowy*

E-mail*

Telefon

Data urodzin*

1. W jakis sposób dowiedział/-a się Pan/Pani o istnieniu restauracji Słoik?*

 Polecono mi Z internetu Z reklamy radiowej Z reklamy TV Z reklamy prasowej Z Facebooka Byłem/-am gościem przyjęcia (Jakiego?) Z innego źródła, jakiego?


2. Z jakich usług restauracji Słoik korzystał/ -a Pan/Pani do tej pory?*

Możliwość wielokrotnego wyboru

 Korzystam z pełnej oferty dań z karty menu Korzystam najczęściej z oferty COCKTAIL BARU Jadam w restauracji Słoik śniadania Jadam lunche w restauracji Słoik Organizowałem/ -am imprezę okolicznościową Organizowałem/ -am imprezę firmową Korzystam z innych, jakich?

3. Dlaczego wybrał/ -a Pan/Pani nasz lokal jako warty odwiedzenia?*

Możliwość wielokrotnego wyboru

 Mieszkam niedaleko Lokal ma dobrą lokalizację Odpowiada mi przedział cenowy dań Sugerowałem/ -am się dobra opinią w internecie Odpowiada mi jakoś i rodzaj oferowanego menu Skusiła mnie dobra opinia znajomych/przyjaciół Zachęcił mnie wygląd zewnętrzny i postanowiłem/ -am zajrzeć Inne

4. Jak często korzysta Pan/Pani z naszej restauracji?*

 Byłem/ -am po raz pierwszy Codziennie 2-3 x w tygodniu Inne

5. Prosimy ocenić ogólny poziom satysfakcji po odwiedzinach restauracji Słoik *

ocena najniższa

 1 2 3 4 5

ocena najwyższa

Komentarz:6. Prosimy ocenić menu - jakość i smak posiłku zamówionego z bieżącej karty menu *

ocena najniższa

 1 2 3 4 5

ocena najwyższa

Komentarz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ANKIECIE" dla celów statystycznych i marketingowych firmy "Śródmiejska sp. z o.o. ul. Marszałkowska 66 00-545 Warszawa" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )."